Nemusíte přesně vědět jaké rozměry má mít vaše nová kuchyň nebo skříň. Dle dohody přijedeme a vše potřebné na místě zaměříme. Jsme časově flexibilní - přijedeme ráno, v poledne, večer, v týdnu i o víkendu.

Svoji zakázku si můžete vyzvednout přímo v naší provozovně anebo Vám ji my dovezeme naší vlastní dopravou. 
Návrhy na Vaši novou kuchyň zpracujeme pomocí speciálního grafického software , který Vám zaručí velmi věrný obrazový náhled budoucí kuchyně ve formátu 3D. 

Nemusíte hledat žádnou další firmu - vše co vyrobíme Vám také rádi namontujeme. Dle dohody Vám namontujeme např. obložky, zábradlí a jiné, které jste si pořídili jinde.

Nabízíme kompletní truhlářské práce, zakázkovou výrobu a úpravy nábytku. Zabýváme se výrobou nábytku do chalup, domů i bytů - kuchyně, stoly, lavice, ložnice a postele, šatní i vestavěné skříně, obývací pokoje, dětské a studentské pokoje, pracovny, komody, koupelnový nábytek, kancelářský nábytek, odkládací a předsíňové stěny, interiéry firem, interiéry hotelů, nábytek do restaurací a vinoték, nábytek do ordinací, lékáren, škol i školek, studoven, zahradní nábytek, police i moduly, doplňky a jiné truhlářské výrobky na přání zákazníka. 
 
Firma se specializuje na zakázkovou výrobu nábytku na míru a jejich opravy. Také našim zákazníkům nabízíme výrobu z masivního dřeva, například schody a schodiště, zábradlí, galerie, obklady, podlahy, altány a pergoly, oplocení, ploty, okna, dveře, zárubně, brány, vrata apod


Jsme především výrobci, nikoli dodavatelé. Preferujeme kvalitu před moderním trendem „spotřebního“ nábytku. Nepřizpůsobujte se nábytku, ale my přizpůsobíme nábytek Vám.